XTENDLAN

Nejprodávanější

MGB-L80C57, mini GBIC (SFP), 80-120km, CWDM, 1570nm
2 929 Kč –31 %
Původně: 2 929 Kč  (–31 %)
2 019 Kč
Detail
DIN lišta přístrojová, 20 cm - TS 35/020/0
58 Kč –38 %
DIN lišta přístrojová, 20 cm - TS 35/020/0
Skladem (> 5)
Kód: 23ELEGWL0016
Původně: 58 Kč  (–38 %)
36 Kč
Detail
Pojistka MEGA, 300A, M8
209 Kč –24 %
Pojistka MEGA, 300A, M8
Skladem (4)
Kód: 23ELEGWL0007
Původně: 209 Kč  (–24 %)
159 Kč
Detail
Pojistka MEGA, 175A, M8
129 Kč –16 %
Pojistka MEGA, 175A, M8
Skladem (> 5)
Kód: 23ELEGWL0006
Původně: 129 Kč  (–16 %)
109 Kč
Detail
Pojistka MEGA, 100A, M8
129 Kč –8 %
Pojistka MEGA, 100A, M8
Skladem (> 5)
Kód: 23ELEGWL0005
Původně: 129 Kč  (–8 %)
119 Kč
Detail
5 položek celkem
DIN lišta přístrojová, 20 cm - TS 35/020/0
58 Kč –38 %
36 Kč

XtendLan TS 35/020/0; DIN lišta pro osazení modulových přístrojů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Délka: 20 cm; Barva: stříbrná...

Kód: 23ELEGWL0016
Pojistka MEGA, 175A, M8
129 Kč –16 %
Pojistka MEGA, 175A, M8
Skladem (> 5 ks)
109 Kč

GWL/POWER MEGA 175A; Pojistka MEGA, 175A, M8. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rozteč otvorů: 51 mm; Průměr otvorů: M8; Rozměr pojistky: 69 x 19 mm...

Kód: 23ELEGWL0006
Pojistka MEGA, 100A, M8
129 Kč –8 %
Pojistka MEGA, 100A, M8
Skladem (> 5 ks)
119 Kč

GWL/POWER MEGA 100A; Pojistka MEGA, 100A, M8. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rozteč otvorů: 51 mm; Průměr otvorů: M8; Rozměr pojistky: 69 x 19 mm...

Kód: 23ELEGWL0005
Pojistka MEGA, 300A, M8
209 Kč –24 %
159 Kč

GWL/POWER MEGA 300A; Pojistka MEGA, 300A, M8. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rozteč otvorů: 51 mm; Průměr otvorů: M8; Rozměr pojistky: 69 x 19 mm...

Kód: 23ELEGWL0007
MGB-L80C57, mini GBIC (SFP), 80-120km, CWDM, 1570nm
2 929 Kč –31 %
2 019 Kč

XtendLan MGBL80C57; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000BaseLX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah 80 120 km. Určeno pro CWDM systémy, vlnová délka 1570 nm. Výkonnostní...

Kód: 23NETXTE1008