UBIQUITI NETWORKS

Nejprodávanější

UBNT EdgePower 54V - záložní zdroj s UPS a PoE 54V
5 369 Kč –18 %
Původně: 5 369 Kč  (–18 %)
4 409 Kč
Detail
UBNT EdgePower 24V - záložní zdroj s UPS a PoE 24V
5 519 Kč –16 %
Původně: 5 519 Kč  (–16 %)
4 609 Kč
Detail
UBNT Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů
5 709 Kč –17 %
Původně: 5 709 Kč  (–17 %)
4 739 Kč
Detail
UBNT SunMAX SolarPoint - MPPT regulátor, switch, 4x RJ45 PoE 24V, venkovní
6 789 Kč –16 %
Původně: 6 789 Kč  (–16 %)
5 669 Kč
Detail
UBNT SunMAX SolarSwitch - MPPT regulátor, switch, 4x RJ45 PoE 24V, do racku
6 789 Kč –16 %
Původně: 6 789 Kč  (–16 %)
5 689 Kč
Detail
UBNT POE-48-24W - PoE adapter 48V/0,5A (24W), včetně napájecího kabelu
379 Kč –16 %
Původně: 379 Kč  (–16 %)
319 Kč
Detail
UBNT Racková sada CKG2-RM pro UniFi Cloud Key Gen2 a Gen2 Plus
3 349 Kč –16 %
Původně: 3 349 Kč  (–16 %)
2 799 Kč
Detail
UBNT Racková sada ER-RMKIT pro EdgeRouter a EdgeSwitch
499 Kč –18 %
Původně: 499 Kč  (–18 %)
409 Kč
Detail
UBNT ETH-SP-G2 - ethernetová přepěťová ochrana, max. 10kA
389 Kč –15 %
Původně: 389 Kč  (–15 %)
329 Kč
Detail
UBNT konektor STP RJ45 /Cat5e / 8p8c / drát/ pozlacený/ AWG24
16 Kč –13 %
Původně: 16 Kč  (–13 %)
14 Kč
Detail
133 položek celkem
UBNT konektor STP RJ45 /Cat5e / 8p8c / drát/ pozlacený/ AWG24
16 Kč –13 %
14 Kč

UBNT TCCON; Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. Bez vložky. Nejvyšší podporovaný protokol je 1000BASET. Kontakty jsou pokryté 50 µm zlata. ZÁKLADNÍ...

Kód: 23NPKUBT0001
Optický patch kabel, SC(upc) -SC(apc), Singlemode, Simplex, 1m
119 Kč –49 %
61 Kč

Masterlan 9/125 SC(upc)/SC(apc) SM 1 m; Optický patch kabel v simplex provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm (typ G.657.A2). Kabel je dlouhý 1 m a je zakončený konektory...

Kód: 23NOPFIE0029
UniFi ODN Cable, 0.5 m - optický patch kabel, multimode, LC-LC
149 Kč –13 %
129 Kč

UBNT UFiber ODN 0,5 m; Multimódový optický patch kabel 0,5 m dlouhý zakončený konektory LCLC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní...

Kód: 23NOPUBT0003
UniFi ODN Cable, 1 m - optický patch kabel, multimode, LC-LC
179 Kč –17 %
149 Kč

UBNT UFiber ODN 1 m; Multimódový optický patch kabel 1m dlouhý zakončený konektory LCLC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní...

Kód: 23NOPUBT0004
UniFi ODN Cable, 2 m - optický patch kabel, multimode, LC-LC
219 Kč –18 %
179 Kč

UBNT UFiber ODN 2 m; Multimódový optický patch kabel 2 metry dlouhý zakončený konektory LCLC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní...

Kód: 23NOPUBT0005
UBNT POE-15-12W - PoE adapter 15V/0,8A (12W), včetně napájecího kabelu
229 Kč –13 %
199 Kč

UBNT POE1512W; Pasivní PoE injektor (POE1512W) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 15V např. produkty Ubiquiti a...

Kód: 23NANUBT1003
UBNT UFiber Splitter 4 - optický rozbočovač 1:4, 1260-1650 nm, SC/APC konektory, délka 1,5 m
339 Kč –15 %
289 Kč

UBNT UFiber Splitter 4; Optický rozbočovač 1:4, konektory SC/APC, s užitím v celém pásmu 12601650 nm, technologie výroby PLC. Pro rozbočení/sloučení optických tras s výhledem na...

Kód: 23NOPUBT0006
UBNT POE-24-12W-G - Gigabit PoE adapter 24V/0,5A (12W), včetně napájecího kabelu
379 Kč –16 %
319 Kč

UBNT POE2412WG; Pasivní PoE injektor (POE2412WG) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24V např. produkty Ubiquiti a...

Kód: 23NANUBT1007
UBNT POE-48-24W - PoE adapter 48V/0,5A (24W), včetně napájecího kabelu
379 Kč –16 %
319 Kč

UBNT POE48V24W; Dvouportový PoE adaptér (injektor) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 48V. Ideální pro napájení...

Kód: 23POE-48V-24W
UBNT ETH-SP-G2 - ethernetová přepěťová ochrana, max. 10kA
389 Kč –15 %
329 Kč

UBNT ETHSP Gen2; Přepěťová ochrana (ETHSPG2) na Ethernet do všech instalací venkovních zařízení Ubiquiti. Ušetříte tak peníze za nové zařízení i za čas s novou montáží....

Kód: 23NPPUBT0001
UBNT UFiber Splitter 8 - optický rozbočovač 1:8, 1260-1650 nm, SC/APC konektory, délka 1,5 m
449 Kč –18 %
369 Kč

UBNT UFiber Splitter 8; Optický rozbočovač 1:8, konektory SC/APC, s užitím v celém pásmu 12601650 nm, technologie výroby PLC. Pro rozbočení/sloučení optických tras s výhledem na...

Kód: 23NOPUBT0008
UBNT POE-24-24W-G - Gigabit PoE adapter 24V/1A (24W), včetně napájecího kabelu
469 Kč –17 %
389 Kč

UBNT POE2424WG; Pasivní PoE injektor (POE2424WG) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24 V např. produkty MikroTik...

Kód: 23NANUBT1009
Nahoru
Další produkty