PLANET

Nejprodávanější

Planet Rack Mount Kit pro 10" rack
229 Kč –22 %
Planet Rack Mount Kit pro 10" rack
Skladem (> 5)
Kód: 23NETXTE3934
Původně: 229 Kč  (–22 %)
179 Kč
Detail
Konvertor PLANET GT-702 1000Base-SX MM SC
2 159 Kč –43 %
Konvertor PLANET GT-702 1000Base-SX MM SC
Skladem (1)
Kód: 23NETPNT1106
Původně: 2 159 Kč  (–43 %)
1 239 Kč
Detail
PLANET průmyslový L2 switch, 24x100Mb + 4xGb/SFP, IP30, -30 až +75°C
5 659 Kč –29 %
Původně: 5 659 Kč  (–29 %)
4 039 Kč
Detail
PLANET VR-100 Router, firewall, VPN, QoS, 2x Gbit WAN, 3x Gbit LAN, bez ventilátorů
6 799 Kč –23 %
Původně: 6 799 Kč  (–23 %)
5 229 Kč
Detail
PLANET PWR-130-54, AC/DC adaptér, 54V DC, 130W
2 399 Kč –23 %
Původně: 2 399 Kč  (–23 %)
1 849 Kč
Detail
Planet IFGS-1822TF, průmyslový switch 16x 100Base-TX, 2x SFP/2x 1000Base-X, -40 až 75st.C, 12-48VDC
9 099 Kč –23 %
Původně: 9 099 Kč  (–23 %)
6 989 Kč
Detail
190 položek celkem
Planet Rack Mount Kit pro 10" rack
229 Kč –22 %
179 Kč

Planet Rack Mount pro 10" rack; Sada pro montáž do rozvaděče pro switche Planet. Skládá se ze dvou montážních konzol a sady šroubků, které po přišroubování ke stranám skříně...

Kód: 23NETXTE3934
Planet MC-RPS48, redundantní zdroj 48V DC
419 Kč –55 %
189 Kč

PLANET MCRPS48; Redundantní napájecí zdroj s výkonem 130 W. Napájení 48 V DC. Určeno pro PLANET MC1610MR, MC1610MR48 a VDL2420MR. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kompatibilita: PLANET...

Kód: 23NETPLA1011
Planet GT-706B15 konvertor 1000Base-T/LX, WDM - Doprodej
279 Kč –25 %
209 Kč

PLANET GT706B15; Gigabit Ethernet konvertor 1000BaseT / 1000BaseLX (single mode), pro singlemodové vlákno, do 15 km, WDM (obousměrný přenos po jednom vlákně). Konektor SC....

Kód: 23NETPLA2055
Planet KVM-KC1-1.8m KB/Video/Mouse kabel s USB pro KVM řady 210, integrovaný převodník USB-PS/2
319 Kč –22 %
249 Kč

PLANET KVMKC11.8; Propojovací kabel délky 1,8 m pro KVM přepínače a konzole řady 210. Integruje do jediného kabelu VGA, USB a PS/2 konektory. Na straně KVM je pouze jediný...

Kód: 23NETPLA1191
Planet MC-RPS130, redundantní zdroj AC 230V pro MC-1610MR a VDL-2420MR48
419 Kč –36 %
269 Kč

PLANET MCRPS130; Redundantní napájecí zdroj s výkonem 130 W. AC 100240 V/5060 Hz. Určeno pro PLANET MC1610MR, MC1610MR48 a VDL2420MR48. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kompatibilita:...

Kód: 23NETPLA1003
Planet KVM-KC1-3m KB/Video/Mouse kabel s USB pro KVM řady 210, integrovaný převodník USB-PS/2
389 Kč –23 %
299 Kč

PLANET KVMKC13; Propojovací kabel délky 3 m pro KVM přepínače a konzole řady 210. Integruje do jediného kabelu VGA, USB a PS/2 konektory. Na straně KVM je pouze jediný konektor...

Kód: 23NETPLA1224
Planet CB-M12D4MRJ voděodolný propojovací kabel M12/RJ-45, 1,2m
439 Kč –23 %
339 Kč

PLANET M12 na Ethernet 1,2 m; Voděodolný propojovací kabel s krytím IP67, 4piny DCoding M12 na RJ45. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: M12; Konektor 2: RJ45;...

Kód: 23NAOPNT1022
OPRAVENÉ - Planet POE-161S, PoE splitter, IEEE802.3at, výstup DC 5V/12V, 30W, Gigabit
419 Kč –17 %
349 Kč

PLANET POE161S; Konvertor pro napájení po ethernetovém kabelu standardu IEEE 802.3at (splitter, výstup 5V/12V SS). Podpora IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab, 10/100/1000BaseT....

Kód: 23NETPLA1034V
PLANET SW-504 Switch 5 x 10/100, plast
469 Kč –23 %
359 Kč

PLANET SW504; 5portový přepínač 10/100BaseTX, automatická detekce 10/100Mbps a přímý/zkřížený kabel. Plastová skříň, všestranné použití, bez ventilátorů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

Kód: 23NAPPNT1070
Planet SW-804 switch 8x 10/100Base-TX, plast, fanless
529 Kč –23 %
409 Kč

Planet SW804; 8portový přepínač 10/100BaseTX, automatická detekce 10/100Mbps a přímý/zkřížený kabel. Plastová skříň, všestranné použití, bez ventilátorů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

Kód: 23NETPLA2028
Planet FSD-503 switch 5x 10/100Base-TX, 10", kov, fanless
639 Kč –23 %
489 Kč

PLANET FSD503; 5portový přepínač 10/100BaseTX, automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, desktop, kovová skříň, bez ventilátorů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Fyzické vlastnost...

Kód: 23NETPLA1707
Planet PL-751 500Mbps, PowerLine (direct attached), HomePlug AV, 1x LAN, QoS, průchozí CEE 7/4
649 Kč –25 %
489 Kč

PLANET Powerline PL751; 500Mbps Bridge Powerline Communication/Ethernet, 1x port 100BaseTX, QoS. PLC standardu HomePlug AV (IEEE 1901). Max. dosah 300m, možnost šifrovaného...

Kód: 23NETPLA1610
Nahoru
Další produkty